Raspored predavanja – Subota

SUBOTA 21.09.

10:00

10:00-11:00

DVORANA:

BUSINESS VIKENDICA

Fadi Almahariq
(Klinička bolnica Dubrava, Hrvatska)
Denis Bičanić
(Veridian Healthstream, Hrvatska)
Mihael Furjan
(Pliva, Hrvatska)
Sven Maričić
(Sveučilište Jurja Dobrile, Hrvatska)

MODERATOR:
Mladen Kovaček
(HIT konferencija, Hrvatska)

10:30-11:00

DVORANA:

SLOBODNI VIKEND

Marin Ćurković
(Adscanner, Njemačka)
 
MODERATOR:
Ida Prester
(Hrvatska / Srbija)

10:00-11:00

DVORANA:

PRODUŽENI VIKEND

Ivana Grbavac
(Google, CEE)
Krešimir Madunović
(Iskon, Hrvatska)
Igor Mikloušić
(HDI – Humana digitalna inteligencija, Hrvatska)
Izabela Vrtar
(Adria Media Zagreb, Hrvatska)
 
MODERATOR:
Mia Kovačić
(Nova TV, Hrvatska)

11:00

nescffe_coffee_break_2

11:15

11:15-12:15

DVORANA:

VIKEND

Dražen Mavrić
(Nova TV, Hrvatska)
Željko Mitrović
(Pink International Company, Srbija)
Pavel Vrabec
(PRO PLUS, Slovenija)

MODERATOR:
Ivan Stanković
(Communis DDB, Srbija)

11:15-12:15

DVORANA:

BUSINESS VIKENDICA

Katarina Exlé
(Drap, Hrvatska)
Matej Lončarić
(24sata, Hrvatska)
Marko Matijević
(srednja.hr, Hrvatska)
Anđelko Trpković
(Publicis Groupe, Adriatic)

MODERATOR:
Ida Prester
(Hrvatska / Srbija)

11:15-12:15

DVORANA:

SLOBODNI VIKEND​

Martin Ward
(Oracle, Velika Britanija)
 
MODERATOR:
Nevena Rendeli 
(HRT, Hrvatska)

11:15-12:15

DVORANA:

PRODUŽENI VIKEND

Mislav Bago
(Nova TV, Hrvatska)
Neven Barković
(Index.hr, Hrvatska)
Hrvoje Krešić
(N1, Hrvatska)
Jelena Valentić 
(Telegram, Hrvatska)
 
MODERATOR:
Damir Smrtić
(HRT, Hrvatska)

11:15-12:15

DVORANA:

RADNI VIKEND

Petar Glebov
(Pixsell, Hrvatska)

12:15

nescffe_coffee_break_2

12:30

12:30-13:15

DVORANA:

VIKEND

Sara Fischer
(Axios, SAD)

13:15-14:15

Kenechi Belušević
(Discovery, CEEMCA)
Richard Brešković
(Hrvatski Telekom, Hrvatska)
Vladimir Lučić
(Telekom Srbija grupa / m:tel Crna Gora, Srbija / Crna Gora)
Aleksandra Subotić
(United Media)
 
MODERATOR:
Antonija Mandić
(Hrvatska)

12:30-13:15

DVORANA:

BUSINESS VIKENDICA

Dragan Petric
(Bug, Hrvatska)
Boris Podobnik
(ZŠEM / Građevinski fakultet, Hrvatska)
Marko Rakar
(MRAK services, Hrvatska)
 
MODERATOR:
Vuk Vuković
(Oraclum Intelligence Systems, Velika Britanija)

12:30-13:00

DVORANA:

SLOBODNI VIKEND​

Daniel Ackermann
(Degordian, Hrvatska)
Ivan Kovačević
(Bruketa&Žinić&Grey, Hrvatska)
Nikola Vrdoljak
(404, Hrvatska)
 
MODERATOR:
Ivan Brezak Brkan
(Netokracija, Hrvatska)

12:30-13:15

DVORANA:

PRODUŽENI VIKEND

Ranko Rajović
(Pedagoški fakultet, Slovenija)
 
MODERATOR:
Ivan Šarić 
(Batman i sinovi, Hrvatska)
HW_POS_RGB_Horizontal-150ppi

13:00 / 13:15

nescffe_coffee_break_2

13:00-13:15 | DVORANA RADNI VIKEND
13:15-15:30 | DVORANE BUSINESS VIKENDICA, SLOBODNI VIKEND I PRODUŽENI VIKEND

13:45

13:30-14:15

DVORANA:

BUSINESS VIKENDICA

Raido Soom
(Postimees Grupp, Estonija)
 
MODERATOR:
Nevena Rendeli
(HRT, Hrvatska)

13:15-14:15

DVORANA:

SLOBODNI VIKEND​

Andre Ljuština Croatian Style
(Blitz, SAD)
Tomo in der Muhlen
(Steel bar & Club Rovinj, Hrvatska)
Petar Radojčić Bizzo
(DJ / Fresh Island / True Sneaker Lover, Hrvatska / Worldwide)
 
MODERATOR:
Pete Radovich
(CBS, SAD)

13:30-14:00

DVORANA:

PRODUŽENI VIKEND

Tina Radojković
(Facebook, Poljska)
 
MODERATOR:
Ivan Šarić 
(Batman i sinovi, Hrvatska)

14:00

Lidl_Lunch_Break

15:30

15:30-16:30

DVORANA:

VIKEND

Slobodan Georgijev
(BIRN Srbija, Srbija)
Dražen Klarić
(Večernji list, Hrvatska)
Tihomir Ladišić
(N1, Hrvatska)
 
MODERATOR:
Damira Gregoret
(RTL Hrvatska, Hrvatska)

15:30-16:30

DVORANA:

BUSINESS VIKENDICA

Nenad Bakić
(Hrvatska)
John Brady
(BAT, Adria Cluster)
Dejan Ranđić

(DNA Communications, Srbija)
Jovan Stojanović
(DIRECT MEDIA United Solutions, SEE)
Vuk Vuković
(Oraclum Intelligence Systems, Velika Britanija)

MODERATOR:
Eliana Čandrlić
(HRT, Hrtvatska)

15:30-16:30

DVORANA:

SLOBODNI VIKEND​

Dejan Donev
(Erste&Steiermärkische Bank, Hrvatska)
Goran Lončarić
(Hrvatski Telekom, Hrvatska)
Zoran Turković

(24sata, Hrvatska)
 
MODERATOR:
Dragan Petric
(Bug, Hrvatska)

15:30-16:30

DVORANA:

PRODUŽENI VIKEND

Jörg Riommi
(Publicis Groupe, CEE)

MODERATOR:
Nevena Rendeli
(HRT, Hrvatska)

15:30-16:30

DVORANA:

RADNI VIKEND

Pete Radovich
(CBS, SAD)
 
GOST:
Boris Kovaček
(Pepermint, Hrvatska)

16:30

COFFEE BREAK

16:45

16:45-18:30

DVORANA:

VIKEND

16:45-17:45

DVORANA:

BUSINESS VIKENDICA

Marijan Jurenec
(I.R.V. – Behaviour Exchange, Slovenija)
Vladimir Pavlić
(konzultant za digitalni marketing, Hrvatska)
Marko Rakar
(MRAK services, Hrvatska)
Boris Trupčević
(24sata, Hrvatska)
 
MODERATOR:
Jaka Repanšek
(RePublis Media Consulting, Slovenija)

16:45-17:45

DVORANA:

SLOBODNI VIKEND

Max Bruner
(Metromile, SAD)
Andrija Vrdoljak
(Turo, SAD)
 
MODERATOR:
Ida Prester
(Hrvatska / Srbija)

16:45-17:45

DVORANA:

PRODUŽENI VIKEND

Igor Černiševski
(DIRECT MEDIA United Solutions, Srbija) 
Krešimir Đaković
(Pro media group, Hrvatska)
 Barbara Modic
(Pristop Media, Slovenija)
Zvonimir Pelko
(Hrvatski Telekom, Hrvatska)
 
MODERATOR:
Katarina Kostić
( I&F Grupa, Srbija)

16:45-17:45

DVORANA:

radni vikend

Ivan Lovreček
(Videoclick, Hrvatska)

HR
EN HR