Raspored predavanja – Petak

PETAK 20.09.

10:00

10:00-11:00

DVORANA:

VIKEND

Svetozar Raspopović
(Restoran AS, Slovenija)
Vojislav Žanetić
(PLJiŽ, Srbija)

MODERATOR:
Branimir Brkljač
(iskusni početnik)

10:00-11:00

DVORANA:

BUSINESS VIKENDICA

Milica Božanić
(Srpska filmska asocijacija, Srbija)
Christopher Peter Marcich
(HAVC, Hrvatska)
Erika Milutin Diller
(Embassy films, Hrvatska)
Anđelka Vlaisavljević

(Work in Progress, Srbija)

MODERATOR:
Mia Pećina Drašković
(Zagrebački filmski ured, Hrvatska)

10:00-11:00

DVORANA:

SLOBODNI VIKEND

Karolina Rugle
(Dubrovačke ljetne igre, Hrvatska)
Ivan Šarar
(Grad Rijeka, Hrvatska)
Igor Vikić
(Express, Hrvatska)

MODERATOR:
Vlatka Kolarović
(HRT, Hrvatska)

10:00-11:00

DVORANA:

PRODUŽENI VIKEND

AJ Coyne
(BBDO / The Lion’s Share UNDP Ambassador, Australija)

MODERATOR:
Ivan Šarić
(Batman i sinovi, Hrvatska)

10:00-11:00

DVORANA:

RADNI VIKEND

Maja Porczynska
(Viacom, Poljska)

11:00

nescffe_coffee_break_2

11:15

11:15-12:15

DVORANA:

VIKEND

Željka Gulan
(RTL Danas, Hrvatska)
Andrija Jarak
(Nova TV, Hrvatska)
Ankica Mamić
(IMC, Hrvatska)
Jerko Trogrlić
(Vajt, Hrvatska)

MODERATOR:
Hrvoje Krešić
(N1, Hrvatska)

11:15-12:15

DVORANA:

BUSINESS VIKENDICA

Andrej Grubišić
(Grubišić i partneri, Hrvatska)
Željko Kukurin
(Valamar Riviera, Hrvatska)
Milan Mirjanič
(McKinsey & Company, Slovenija)
Joško Mrndže
(Google, Hrvatska)

MODERATOR:
Mislav Togonal
(HRT, Hrvatska)

11:15-12:15

DVORANA:

SLOBODNI VIKEND​

Sergej Berišaj
(United Cloud, Slovenija)
Marija Matić
(United Media, Luksemburg)
Aleksa Radonjić
(United Media, Srbija)
Mika Tasich
(Tiilio, Velika Britanija)
Ivana Uspenski
(Proximity Worldwide, Njemačka)

MODERATOR:
Magdalena Malinova
(neovisni konzultant u oglašavanju, komunikacijskim/medijskim strategijama i prodaji, Hrvatska)

11:15-12:15

DVORANA:

PRODUŽENI VIKEND

Reinhard Harter
(SAP, Austrija)

Rafal Ohme
(Sveučilište Stellenbosch u Cape Townu, Južna Afrika)

MODERATOR:
Nevena Rendeli
(HRT, Hrvatska)

11:15-12:15

DVORANA:

RADNI VIKEND

Tea Hendija
(Enter Zagreb, Hrvatska)
Goran Komerički
(Airplay Radio Chart/HR2, Hrvatska)
Vladimir Mušicki
(Media Masters, Srbija)

12:15

nescffe_coffee_break_2

12:30

12:30-13:30

DVORANA:

VIKEND

UVOD:
Lea Stanković
(Communis DDB, Srbija)

Stefan Đurić Rasta
(Balkaton, Srbija)
Tonči Huljić
(Tonika, Hrvatska)
Severina Kojić
(Hrvatska)
Relja Milanković
(Bassivity Group, Srbija)

MODERATOR:
Zoran Šprajc
(RTL Direkt, Hrvatska)

12:30-13:15

DVORANA:

BUSINESS VIKENDICA

Rena Effendi
(Turska)

MODERATOR:
Nevena Rendeli
(HRT, Hrvatska)

12:30-13:15

DVORANA:

SLOBODNI VIKEND​

Valeria Adani
(Idean, Velika Britanija)

MODERATOR:
Ivan Šarić
(Batman i sinovi, Hrvatska)

12:30-13:15

DVORANA:

PRODUŽENI VIKEND

Simone Fenu
(Viacom International Media Networks Italia, Italija)

MODERATOR:
Ida Prester
(Hrvatska / Srbija)

12:30-13:00

DVORANA:

RADNI VIKEND

Karla Kurjan
(Odašiljači i veze, Hrvatska)
Damjan Škornjak
(Odašiljači i veze, Hrvatska)

13:00 / 13:15

nescffe_coffee_break_2

13:00-13:15 | DVORANA RADNI VIKEND
13:15-15:30 | DVORANE BUSINESS VIKENDICA, SLOBODNI VIKEND I PRODUŽENI VIKEND

13:15 / 13:45

13:30-14:15

DVORANA:

BUSINESS VIKENDICA

Robert Botteri
(Mladina, Slovenija)
Goran Gavranović
(24sata, Hrvatska)
Veljko Lalić
(Nedeljnik, Srbija)

MODERATOR:
Minja Miletić
(N1, Srbija)

13:30-14:15

DVORANA:

SLOBODNI VIKEND​

Eulogio Bordas
(THR Innovative Tourism Advisors, Španjolska)

MODERATOR:
Nevena Rendeli
(HRT, Hrvatska)

13:30-14:15

DVORANA:

PRODUŽENI VIKEND

Sarah Marshall
(Vogue International, Velika Britanija)

MODERATOR:
Mara Modrić
(BURO. Hrvatska, Hrvatska)

13:15-14:00

DVORANA:

RADNI VIKEND

Damir Bićanić
(Funderbeam, SEE)

13:30 / 14:00

Lidl_Lunch_Break

15:30

15:30-16:30

DVORANA:

VIKEND

Davor Bruketa
(Bruketa&Žinić&Grey, Hrvatska)
Petra Čadež
(Atlantic Grupa, Slovenija)
Christian Čoklica
(ManPower Group Croatia, Hrvatska)
Ante Šalinović
(Ipsos Adria, Hrvatska)

MODERATOR:
Antonija Mandić
(Hrvatska)

15:30-16:30

DVORANA:

BUSINESS VIKENDICA

Korado Korlević
(Zvjezdarnica Višnjan, Hrvatska)
Žarko Paić
(Tekstilno-tehnološki fakultet, Hrvatska)
Tomislav Šmuc
(Institut Ruđer Bošković, Hrvatska)
Feđa Vukić
(Arhitektonski fakultet, Studij dizajna, Hrvatska)

MODERATOR:
Marija Selak
(Filozofski fakultet, Hrvatska)

15:30-16:30

DVORANA:

SLOBODNI VIKEND​

Tea Korolija
(Adrenalin, Srbija)
Pete Smith
(mbc Studios, Dubai)
Nino Štambuk
(RTL Hrvatska, Hrvatska)

MODERATOR:
Ida Prester
(Hrvatska / Srbija)

15:30-16:30

DVORANA:

PRODUŽENI VIKEND

Goran Bogdan
(Hrvatska)
Ivan Šarić
(Batman i sinovi, Hrvatska)
predstavnici Z generacije

15:30-16:30

DVORANA:

RADNI VIKEND

Matej Praprotnik
(RTV Slovenija, Slovenija)

16:30

COFFEE BREAK

16:45

16:45-18:45

DVORANA:

VIKEND

MODERATOR:
Ida Prester
(Hrvatska/Srbija)

16:45-17:45

DVORANA:

BUSINESS VIKENDICA

Igor Alborghetti
(Express, Hrvatska)
Andreja Arežina Grgičević
(HRT, Hrvatska)
John Cochran
(SAD)
Mojmira Pastorčić
(RTL Direkt, Hrvatska)

MODERATOR:
Barbara Cochran
(University of Missouri, SAD)

16:45-17:45

DVORANA:

SLOBODNI VIKEND​

Moritz von Kruedener
(Beta Film, Njemačka)
Christopher Peter Marcich
(HAVC, Hrvatska)
Damir Novinić
(HRT, Hrvatska)

MODERATOR:
Nebojša Taraba
(Drugi plan, Hrvatska)

16:45-17:45

DVORANA:

PRODUŽENI VIKEND

Vesna Bodiroža
(Infobip, Hrvatska)
Ivana Budin Arhanić
(Valamar Riviera, Hrvatska)
Jadranka Sakoman
(Zagrebačka pivovara, Hrvatska)

MODERATOR:
Antonija Mandić
(Hrvatska)

16:45-17:45

DVORANA:

RADNI VIKEND

Ena Valentina Đerek
(Bamboo Lab, Hrvatska)
Marija Nikšić
(Ormarija, Hrvatska)
Erna Saljević
(Diva is Back, Bosna i Hercegovina)
Sanja Trbojević
(L’Oreal, Hrvatska)

MODERATOR:
Nevena Rendeli
(HRT, Hrvatska)

18:00 - 18:15, glavni stage, dvorana vrt

HR
EN HR