Contact

PEPERMINT

Radićeva 15, 10000 Zagreb
Tel. +385 1 6458 390

Festival Contact:
Info@weekendmediafestival.com
Tel. +385 1 6458 390
Mia Herceg
Mia.Herceg@weekendmediafestival.com

Festival Director:
Tomislav Ricov
Tomo.Ricov@weekendmediafestival.com

CEO / Producent:
Boris Kovaček
Boris.Kovacek@weekendmediafestival.com

CEO / Marketing&Sponsorships:
Zelda Bećirević
Zelda.Becirevic@weekendmediafestival.com

Program Director:
Nikola Vrdoljak
Nikola.Vrdoljak@weekendmediafestival.com

Program Coordinator:
Lara Stolnik
Lara.Stolnik@weekendmediafestival.com

Event Manager:
Damir Stupnišek
Damir.Stupnisek@weekendmediafestival.com

PR:
Martina Pintarić
Martina.Pintaric@weekendmediafestival.com
(+385) (0)98 696 797

PR-a Coordinator:
Amela Pašalić
Amela.Pasalic@weekendmediafestival.com

Executive Producer:
Mirella Fuček
Mirella.Fucek@weekendmediafestival.com

Hospitality Partner:
MeetMe Agencija
Sanja Ivančević
Iva Bubalo
Tel: +385 1 4550 335

Tehnical Director:
Andraš Trkulja
Andras.Trkulja@weekendmediafestival.com

Arti Director: Marin Rajčić
marin.rajcic@weekendmediafestival.com

COVID-19

Dragi naši Weekendaši,  

pomno pratimo situaciju vezanu uz pandemiju koju je uzrokovao virus COVID 19 te upute epidemiologa vezanih za sigurno održavanje velikih evenata i manifestacija.

Misleći na sve vas, više od 6000 sudionika koji na Weekend dolazite iz cijele regije, a i šire, želimo vas obavijestiti da ćemo uskoro donijeti odluku o datumu održavanja Weekend Media Festivala. 

Briga o sigurnosti svih naših predavača, panelista i sudionika naš je glavni prioritet. Šaljemo vam najbolje želje u nadi da se uskoro vidimo.

Vaš Weekend tim